Ambicją ALLTO SPORT jest bycie nowoczesną firmą w zakresie budowania rozwoju poprzez ciągłe ulepszanie własnych produktów i dostarczanie dóbr konsumpcyjnych o jak najwyższej jakości. The true spirit of sport – „Prawdziwy duch sportu” jest dla nas mottem do budowania przewagi konkurencyjnej jak również do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

 

Od 1999 roku dostarczamy sprzęt sportowy do wielu hurtowni, sklepów sportowych, klubów sportowych, szkół i instytucji na terenie całego kraju. Dbamy o to, aby nasze marki ALLRIGHT, PLIANT, FIRENZA, BUSHINDO, ALLTO CAMP były synonimem solidności i niezawodności.

ALLRIGHT - to cała gama przyrządów i akcesoriów będących uzupełnieniem domowych siłowni i klubów fitness w maty do ćwiczeń, kółka i wałki treningowe, piłki gimnastyczne, hantle, gryfy, obciążenia itp. To również akcesoria sportowe jak skakanki, ściskacze, worki, gruszki, ochraniacze, rękawice bokserskie, rękawice treningowe i MMA wykorzystywane w boksie i sportach walk. Allright to również sporty drużynowe – piłka nożna, ręczna, siatkowa, koszykowa; sporty wodne – czepki, okularki do pływania, płetwy, maski do nurkowania; skating – łyżworolki, deskorolki, hulajnogi; tenis, badminton i tenis stołowy; turystyka – śpiwory, karimaty, kijki trekkingowe

PLIANT – to urządzenia treningowe, które dedykowane są użytkownikom domowym. PLIANT to wysokiej jakości ławki treningowe, atlasy, rowery magnetyczne, trenażery eliptyczne oraz stojaki, przyrządy i steppery.

FIRENZA - to wyspecjalizowana linia produktów piłkarskich takich jak piłki nożne, piłki halowe dla juniorów i seniorów oraz rękawice bramkarskie.

BUSHINDO – tym znakiem sygnowane są pasy do kimon oraz stroje do karate, judo, taekwondo dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferowane są zarówno stroje wykonane z bawełny 100% oraz mieszanki bawełny z poliestrem. Ta kombinacja powoduje, że materiał znacznie mniej się gniecie.

ALLTO CAMP – to śpiwory, karimaty i akcesoria turystyczne dla użytkowników preferujących aktywny wypoczynek.

Oprócz własnych marek jesteśmy oficjalnym dystrybutorem holenderskiej firmy TUNTURI NEW B.V. TUNTURI GO, PLATINUM by TUNTURI oraz PURE by TUNTURI to linie urządzeń będących nową generacją sprzętu fitness, które wyróżnia jakość wykonawstwa i design. Tunturi jest ekspertem w dziedzinie domowych urządzeń do ćwiczeń i specjalistą w dziedzinie programów treningowych. Seria urządzeń Platinum jest odpowiedzią firmy TUNTURI na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt fitness dla takich sektorów jak hotele, centra szkoleniowe, ośrodki sportowe, gabinety fizjoterapeutyczne, sale gimnastyczne szkół i uczelni wyższych. Linia PURE jest idealna dla małych i średnich hoteli pragnących stworzyć i wyposażyć własne kameralne salki fitness w sprzęt o doskonałym wzornictwie i niezawodności. TUNTURI GO jest doskonałą ofertą dla osób pragnących ćwiczyć w zaciszu domowym. Poza tym jesteśmy dystrybutorem ekskluzywnych solidnych urządzeń do treningu siłowo-wytrzymałościowego. Wielofunkcyjne atlasy, ławki, stojaki, bramy i klatki SMITHA tej marki spełnią wymagania nie tylko domowej siłowni. Podobnie jak produkty TUNTURI, sprzęt MARCY objęty 24 miesięczną gwarancją świetnie sprawdzi się także w wykorzystaniu light commercial.

Nie pozostawajmy bierni, bądźmy aktywni razem.